Mateusz Kowalski Daniel Wrześniewski
01 / 02

Co trenujemy?

Sprawdź jakie dyscypliny możesz trenować w naszym klubie.

Daniel Wrześniewski

Brazylijskie jiu-jitsu

Brazylijskie jiu-jitsu to sport, który koncentruje się na walce z przeciwnikiem w stójce, zwarciu, ale przede wszystkim w parterze. Jest to sport chwytany, w którym dominują dźwignie, duszenia oraz inne techniki unieruchamiania i kontroli przeciwnika. W naszym klubie treningi BJJ prowadzone są dla osób początkujących, zaawansowanych, dorosłych oraz dla dzieci i młodzieży. Brazylijskie jiu-jitsu to dyscyplina, którą może trenować każdy bez względu na wiek, płeć czy predyspozycje. Jako klub możemy pochwalić się wieloma sukcesami naszych zawodników na scenie krajowej i międzynarodowej oraz sukcesem drużynowym jakim jest zdobycie Vice Mistrzostwa Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu w 2018 roku. Treningi prowadzone są przez doświadczoną kadrę trenerów i prawdziwych pasjonatów tego sportu.

BJJ początkujący
Wymagania: wygodny strój do ćwiczeń / gi
Trener: Adam Górny
Grupa przeznaczona jest dla osób chcących rozpocząć swoją przygodę z brazylijskim jiu-jitsu, nauczyć się podstaw lub je doskonalić. Na tę grupę mogą przyjść zarówno osoby zupełnie nowe, jak i doświadczone, wyższe pasy. Na treningi zapraszamy również młodzież w wieku 13 lat +. Jeżeli są to Twoje pierwsze treningi – gi nie jest wymagane.
BJJ wszyscy
Wymagania: wygodny strój do ćwiczeń / gi
Trener: Marcin Soszyński, Daniel Wrześniewski
Grupa zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Treningi te prowadzone są na poziomie początkującym. Do treningów mogą dołączyć osoby, które chcą dopiero zacząć trenować brazylijskie jiu-jitsu oraz te, które chcą doskonalić podstawy.
BJJ zaawansowani
Wymagania: minimum niebieski pas, gi
Trener: Daniel Wrześniewski
Grupa zaawansowana jest dedykowana osobom, które posiadają solidne podstawy z zakresu bjj i są posiadaczami minimum niebieskiego pasa bjj. Na treningach przedstawiane i omawiane są zaawansowane techniki. Podczas każdego treningu odbywa się również sesja zadaniowa / sparingowa.
BJJ średnio-zaawansowani
Wymagania: znajomość podstaw bjj, gi
Trener: Michał Miranowski
Jest to grupa dla osób, które mają opanowane podstawy brazylijskiego jiu-jitsu i chcą poznawać bardziej zaawansowane techniki. Grupa nie jest przeznaczona dla osób, które chcą dopiero zacząć trenować bjj (wtedy zapraszamy na grupę początkującą).
BJJ no-gi średnio-zaawansowani
Wymagania: znajomość podstaw bjj
Trener: Andrzej Iwat
Treningi odbywają się w formule no-gi (bez kimon) i przeznaczone są dla osób, które mają opanowane podstawy z zakresu bjj/grappling.
BJJ sparingi gi & no-gi
Wymagania: wygodny strój do ćwiczeń / gi
Na sesje sparingowe zapraszamy każdego, bez względu na doświadczenie bjj. Walki są jednym z najważniejszych elementów treningu brazylijskiego jiu-jitsu. Sesja sparingowa zaczyna się od samodzielnej rozgrzewki, a następnie kilkuminutowe walki.
BJJ młodziki
Wymagania: wiek min. 4 lata, wygodny strój do ćwiczeń
Trener: Joanna Zabulewicz, Adam Górny
Prowadzimy treningi dla dzieci w grupach 4-7 lat oraz 8-12 lat. Na zajęciach dzieci będą uczyć się podstaw brazylijskiego jiu-jitsu poprzez atrakcyjną formę ćwiczeń i różnego rodzaju zabawy. Treningi BJJ skutecznie rozwiną sprawność i koordynację ruchową dzieci, nauczą dyscypliny i zasad fair play. Na treningach panuje serdeczna atmosfera, o którą zawsze dbają trenerzy podczas prowadzenia zajęć.
Zapasy
Wymagania: wygodny strój do ćwiczeń
Trener: Marcin Grabowski
Trening zapaśniczy w naszym klubie przeznaczony jest dla osób, które chcą doskonalić swoją stójkę. Zapasy są doskonałą dyscypliną uzupełniającą dla brazylijskiego jiu-jitsu. Pozwalają opanować podstawy zachowania się w stójce oraz doskonalić chwyty i rzuty.
Mateusz Kowalski

Kickboxing

Dyscyplina sportowa, w której walczy się stosując zarówno bokserskie ciosy pięścią, jak i kopnięcia. Sport rozwijający w sposób holistyczny umiejętności fizyczne takie jak: siła, szybkość, wytrzymałość, gibkość, poczucie rytmu. Regularne treningi zapewniają poprawę ogólnej kondycji fizycznej, spalanie zbędnych kalorii oraz gwarantują rozładowanie stresu. Treningi kickboxingu w naszym klubie cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno wśród mężczyzn jak i kobiet. Prowadzone są w bardzo energiczny i motywujący sposób, dają poczucie świetnie zagospodarowanego czasu. Podział grup ze względu na poziom zaawansowania umożliwia treningi osobom początkującym oraz zaawansowanym.

Kickboxing początkujący
Wymagania: wygodny strój do ćwiczeń
Trener: Mateusz Kowalski
Treningi dedykowane są osobom, które chcą zacząć trenować kickboxing. Nie trzeba mieć żadnego doświadczenia treningowego aby dołączyć do tej grupy. Zajęcia prowadzone są w taki sposób, aby każdy kto do nich dołącza, mógł bez trudności wziąć w nich udział.
Kickboxing średnio-zaawansowani
Wymagania: wygodny strój do ćwiczeń, rękawice, ochraniacze
Trener: Mateusz Kowalski
Treningi grupy średnio-zaawansowanej przeznaczone są dla osób, które mają opanowane podstawy kickboxingu. Jeżeli nie jesteś pewien, czy możesz dołączyć do tej grupy - zapytaj trenera o opinię.
Kickboxing trening obwodowy
Wymagania: wygodny strój do ćwiczeń
Trener: Mateusz Kowalski
Trening stacyjny, obwodowy. Podczas tych zajęć przygotowywane są stacje na których wykonuje się różnego rodzaju ćwiczenia z obciążeniem lub ciężarem własnego ciała. Treningi te świetnie kształtują siłę, kondycję i wytrzymałość, co doskonale przygotowuje ciało do treningów kickboxingu. Na te treningi można dołączyć bez względu na doświadczenie.
Kickboxing sparingi
Wymagania: wygodny strój do ćwiczeń, rękawice, ochraniacze
Trener: Mateusz Kowalski
Sesja sparingowa kickboxingu przeznaczona jest dla osób z grupy średnio-zaawansowanej. Jeżeli nie jesteś pewien, czy możesz dołączyć do tej grupy - zapytaj trenera o opinię.

Pamiętaj!

Nie przychodź na trening jeżeli masz wątpliwości, co do swojego stanu zdrowia
Zachowaj higienę zarówno przed jak i po treningu
Nie wchodź w obuwiu na matę na której odbywają się treningi